kapat
Web Sitemize Hoşgeldiniz...
FAYDALI BİLGİLER

Kanepe minder ve kırlentleriniz kılıflı ise çamaşır makinesinde kesinlikle yıkamayınız.Aksi taktirde minder ve kırlent kumaşlarında çekme olabilir.

Kanapeleri yatma pozisyonuna getirdiğinizde sırt ve oturma yerinin birleştiği yerde hafif çukurluk oluşacaktır. Bu durum ürünün kendi özelliğidir.

Kanepe kasa içerisine başınızı ve vücudunuzu sokmayınız. Küçük yaştaki çocukların kasayı açmasına izin vermeyiniz.

Kanepenizin mekanizmasının düzenli çalışması ve duvara çarparak kumaşın zedelenmemesi için duvardan yaklaşık 15-20 cm uzakta tutunuz.

Ürününüzün üzerine sıcak çaydanlık vs. koymayınız, ütü yapmayınız, yakınlarına elektrikli soba gibi ısıtıcılar koymayınız. Elektrik veya katı yakıt sobasıyla ısıtılan mekanlarda ürününüzü ısı kaynağından en az 1 m. uzak tutunuz.

Ürün üzerinde gözüken dikiş ve kapitone ipliklerini koparmayınız. Alt kısımdan dikkatlice kesiniz.

Ürününüzü tozlu ve nemli ortamlardan uzak tutunuz. Ürününüz direk gün ışığı alan bir yerlerdeyse gerekli tedbirleri alınız.

Ürün üzerine (kol ve sırt ) bölümlerine çıkmayınız ve perde asma gibi işlemler yapmayınız.

Ürünün yeri değiştirilmesi gerekirse sürükleyerek yada dar yerlere sürterek taşımayınız.Bu şekilde yapılan işlemlerde ürün kumaşını zedeleyebilir veya ayaklarını ve kol bağlantı yerlerini kırarak hasar verebilirsiniz. Yer değiştirmeleri kaldırarak ve bir yere temas ettirmeden taşımaya özen gösterilerek yapılmalıdır.

Ürününüzün sandık bölümünün yüksekliğini geçecek şekilde fazla ve ağır malzeme koymamaya özen gösteriniz aksi taktirde kasa malzemelerini hasarlayabilirsiniz.

Kanepenizi nakli sırasında köşelerinin zarar görmemesi için köşeleri güvence altına alarak ve ambalajlayarak taşıyınız.

Kanepelerinizi taşıyacağınız zaman içindeki ağırlıkları boşaltmanız ve kollar çıkabiliyor ise çıkartmanız size kolaylık sağlayacaktır.

Kanepenizi yatak olarak kullanırken olası kirlenmeleri önlemek için çarşaf yada uyku pedi kullanınız.

Ürününüzün temizlenmesinde çamaşır suyu ve deterjan gibi güçlü boya sökücü ve ağartıcı özelliği bulunan temizlik ürünleri,halı yıkama makinesi veya sert fırça gibi ürününüze zarar verebilecek makine ve araçlar kullanmayınız.

Temizlik işlemini beyaz bir bez ile ılık sabunlu suyla kumaşın dokuma yönüne silerek yapınız.

SOSYAL AĞLAR
© 2013 Artı Mutfak ve Mobilya